Ogłoszenie

Zapraszamy wszystkich do rejestracji:)

#1 2007-11-22 17:05:21

afu

Nowy

5884846
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Flash Mob w naszej szkole

od dłuższego czasu zastanawiamy, sie z kolegą czy by nie zorganizować w naszej szkole jakiejś akcji Flash Mobowej dla nie wtajemniczonych jest to coś głupiego,bez sensu,bez ideologi i w którym uczestniczy sporo osób. Myśle że jeśli pierwszy raz wyjdzie to można będzie to powtórzyc jeszcze nie raz:)
ale teraz jest pytanie, kiedy byśmy coś takiego zorganizowali? kto by był chetny?(bo tu może być problem bo nie wszyscy sie odważą) i jaką forme przybrała by ta akcja?? Ja myśle ze na początku mozna spróbowac akcji najbardziej popularnej tzn. BANG! http://youtube.com/watch?v=34KxmCQD0V8
A  teraz piszcie zeby sie mozna było zorganizowac!!!!! dawajcie nowe pomysły i daty akcji.. ja myśle ze można zacząc od Andrzejek(dokładnie dyskoteki) ....... !!!!!!!!

Offline

 

#2 2007-11-22 17:11:45

Freeman

Zaawansowany

532117
Skąd: z Biedronki
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 200
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

No właśnie problem w tym ze to forum zbyt dużo osób nie odwiedza,a taka akcja mogła by być pozytywym odskokiem od szarej szkolnej rzeczywistości (hehe jak to ładnie brzmi, nie wiedziałem ze tak umie )
Do tego trzeba ludzi a w szkole plakatów do czegoś takiego nie roziwesimy bo wątpie zeby grono pedagogiczne sie na to zgodziło no i jakby wszyscy o tym wiedzieli to nie było by jazdy, czyli momentu zaskoczenia a o to w tym chodzi. My we dwóch jestesmy w stanie załatwic z 20 zawodników

Offline

 

#3 2007-11-23 10:24:25

$andru$ia

Nowy

7855913
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

hmmm...wg mnie to spoko pomysł ;P Myśle, ze jak ktoś zobaczy że min. 5 osób tak robi, to on też się do tego wkręci, ale można byłoby przekazać pomysł jednej osobie z każdej klasy i później ona dopytałaby klasy co o tym sądzi, a liczbę osób chętnych przekazałaby do Afu;P 
Fajna akcja i pomysł, wiec nie wolno tego zmarnować!
A co do czasu, to dyskoteka andrzejkowa to najlepsze miejsce i czas;P Tylko trzeba szybko działać:D


/Life goes on\

Offline

 

#4 2007-11-23 15:33:58

Freeman

Zaawansowany

532117
Skąd: z Biedronki
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 200
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

wg. mnie powinno o tym wiedziec 30/40 osob, nie więcej nie mniej. Reszta powinna byc tylko zaskoczona i zdezorientowana tym co sie dzieje, może ulegną panice hehe i to w tym będzie najsmieśniejsze.
Jeśli będą o tym wiedziec wszyscy to nie bedzie tego jak zrobic ponieważ wszyscy będa chciali to zobaczyc a wszkole nie ma wystarczajaco otwartej przestezeni. Zresztą nie będe wtedy mógl uderzac z broni cieżkiej np z moździerza bo zbyt duzo cywilów może zgniąc

Offline

 

#5 2007-11-23 16:57:07

afu

Nowy

5884846
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

o to chodzi żeby mało kto wiedział o co chodzi i kiedy to nastąpi, bo im mniej osób na holu tym lepszy poligon można będzie zrobić:D heheh granaty,bazooki,moździerze,tanki hehe itp.   ja już rozmawiałem wstepnie z kilkoma osobami i są jak najbardziej chętne:) więc teraz tylko trzeba zebrać ekipe i jazdaaaa.....
Aha i jeszcze coś jeżeli chodzi o ta listę, to myśle że lepiej nie robić takiej,cały PIC polega na tym że w tym tłumie nikt nikogo nie zna:D i wtedy jest zabawaaaa!!!!!!

Offline

 

#6 2007-11-23 17:08:17

$andru$ia

Nowy

7855913
Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

hehe:D no w sumie macie racje, ja to chyba troszke zle zrozumialam, no ale bywa:D
Tylko bez dyskryminacji ma być:D Ojj oby się tylko udało To wtedy bedzie na co popatrzec:D


/Life goes on\

Offline

 

#7 2007-11-24 18:23:19

rastaburak

Beściak

9312396
Skąd: z odlotu
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 304
Punktów :   

Re: Flash Mob w naszej szkole

hm kreatytwne pomysly i godnie by bylo jak wypali. teraz odkrywam ze super iz to forum jest malo odwiedzane bo przynajmniej nasze grono pedagogiczne bedzie zaskoczone chyba ze nagle kogos przyciagnie na to forum ;p;p


jestem jaki jestem zamieszczam swoje imie zmieniac sie nie chce taki juz jestem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plopieka nad psem