Ogłoszenie

Zapraszamy wszystkich do rejestracji:)

#1 2006-12-22 15:25:46

..::Hatshepsut::..

Nowy

Zarejestrowany: 2006-11-30
Posty: 15
Punktów :   

Jest taki dzień...

Czy czujecie świąteczny nastrój....?? Mnie on jakoś uporczywie omija i brakje mi tej nastrojowo-świątecznej iskierki....Może dlatego, że brakuje śniegu?? Albo czas ucieka przez palce zbyt szybko...?? W każdym razie staram się wprowadzić w końcówkę przedświątecznego wiru i składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim forumowiczom... Ciepłych, radosnych i pięknych Świąt. Wspaniałego i szalonego mniej lub bardziej, Sylwestra, który ma być tym rozrywkowym wstępem do Nowego Roku, w którym wszystko będzie łatwiejsze, lepsze, bo nowe i kipiące od zapału, celów do osiągnięcia i marzeń do spełnienia...bo te są ważne w każdym wieku...Wszystkiego najlepsiejszego!!


.::"First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win."::..

Offline

 

#2 2006-12-22 19:56:25

gosiek

Moderator

6245364
Zarejestrowany: 2006-11-24
Posty: 346
Punktów :   

Re: Jest taki dzień...

ja życzę wszystkim, żeby się lampki na choince nie zepsuły i żeby bombki się nie potłukły żeby było smaczne jedzonko (to najważniejsze;)) i żebyście w dzień po Sylwestrze nie wracali na kolanach do domu... a jeśli chodzi o bardziej standardowe życzenia to dużo zdrowia, pomyślności i fajurskiego przyszłego roku... hehe no i SZCZĘŚCIA ogólnie rzecz biorąc: WESOŁYCH ŚWIĄT!!


zło zawsze wygrywa, bo dobro jest głupie

Offline

 

#3 2006-12-23 19:52:31

rastaburak

Beściak

9312396
Skąd: z odlotu
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 304
Punktów :   

Re: Jest taki dzień...

bedac przy zyczeniach pragne powiedziec tych kilka słow wlasnie do was. przepraszam za moje zlosci prosze o wybaczenie ich. dziekuje za to ze jestescie a zycze wam takiego pozytywnego myslenia , wiary w siebie ze wszystko bedzie ok. wytrwania w naszej szkole choc ciezko czasami,ale swiat nie wali sie wiec starajmy sie go czynic lepszym i wlasnie do tych czynnosaci zycze wam siły i  błogosławieństwa od Tego który do nas przychodzi, bo to On tu jest najwazniejszy i z nim wszystko bedzie dobrze


jestem jaki jestem zamieszczam swoje imie zmieniac sie nie chce taki juz jestem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plopieka nad psem